e-mail facebook
Studia podyplomowe. Symulacje komputerowe dla inżynierów Politechnika Gdańska Desart CADOR Baner

Studium MES | Dołącz do najlepszych już teraz

rejestracja

AKTUALNOŚCI

2019-04-12

Zakończenie SKDI

Zakończenie SKDI


W związku ze znacznymi zmianami organizacyjnymi i kadrowymi Studia Podyplomowe "Symulacje Komputerowe Dla Inżynierów" nie będą kontynuowane.


Dziękuję wszystkim osobom, które jako Uczestnicy, Organizatorzy i Prowadzący przyczynili się do przeprowadzenia dziesięciu minionych edycji. Życzę wszystkim Absolwentom owocnego wykorzystania i dalszego rozwijania zdobytej wiedzy i umiejętności, zachęcając też do informacji zwrotnej, w jakim stopniu udało się je spożytkować w praktyce zawodowej.


Kierownik Studiów
Marek Augustyniak


maraugus@pg.edu.pl 

więcej
2018-05-25

Nabór na edycję 11tą (2018/2019)

Nabór na edycję 11tą (2018/2019)


   Dziękujemy za pierwsze nadesłane zgłoszenia na kolejną, jedenastą już edycję SKDI, i zachęcamy do wstępnej deklaracji uczestnictwa w naszej inicjatywie w roku akademickim 2018/2019. Liczba miejsc jest ograniczona.
   Cieszymy się dobrymi i bardzo dobrymi ocenami Uczestników tegorocznej edycji, będących w 100% inżynierami-praktykami, i chcielibyśmy dołożyć starań, aby znów dostarczyć Kursantom rzetelnej wiedzy i przekazać potrzebne na rynku umiejętności. Jedną z naszych intencji jest wprowadzenie większego nacisku na post-proces, czyli świadomoą interpretację i ocenę wyników, zwłaszcza w analizach strukturalnych. Poza tym – aktualizujemy pakiet HyperWorks, starając się możliwie w pełni wykorzystać jego bogate możliwości.
  Informacje, w jaki sposób aplikować, znaleźć można w zakładce Rekrutacja, ew. w zakładce Kontakt.

więcej
2017-08-17

Nabór na edycję 2017/2018 - Zapraszamy!

Nabór na edycję 2017/2018 - Zapraszamy!


Są jeszcze miejsca na kolejny rok naszych Studiów. Wprowadzamy ewolucyjne zmiany, korzystając z podpowiedzi Absolwentów i własnych nowych doświadczeń. Więcej można przeczytać w zakładce “Dla Studentów, w sekcji “Uwagi Uczestników”.
Zgłoszenia proszę składać poprzez formularz:


http://ftims.pg.edu.pl/studia-podyplomowe-ftims/kwestionariusz-osobowy

więcej
2016-06-09

Nabór na edycję 2017/2018 otwarty!

Nabór na edycję 2017/2018 otwarty!


W imieniu zespołu tworzącego SKDI zapraszamy absolwentów studiów technicznych oraz aktywnych inżynierów do uczestnictwa w kolejnej edycji przedsięwzięcia. Korzystając ze zgromadzonego przez 10 lat doświadczenia wprowadzamy co roku stopniowe ulepszenia, aby osoby kończące Studia Podyplomowe zdobywały wszechstronne, potrzebne na rynku pracy umiejętności, poświadczone dodatkowo wydawanym przez Politechnikę Gdańską dyplomem.


Zgłoszenia proszę składać poprzez formularz:


http://ftims.pg.edu.pl/studia-podyplomowe-ftims/kwestionariusz-osobowy


Jeśli mają Państwo zapytania merytoryczne (np. o używany software lub poruszane zagadnienia inżynierskie) można skontaktować się z p.o. kierownika SKDI, dr Markiem Augustyniakiem: maugustyniak@mif.pg.gda.pl  lub maugustyniak@desart.com.pl


więcej
Copyright © 2012 MES. Wszelkie prawa zastrzeżone. MEDIAWOLF - projektowaanie stron www